Colagen - Colagenová terapie

27.05.2010 15:22

 

Omlazovací efekt pomocí cosmedico Collagen Pro Beauty efekt stárnutí pokožky přichází s věkem postupně se dvěma hlavními faktory: obejvuje se stárnutí pokožky, zpomaluje se metabolismus v pokožce.Toto vede k poklesu buněčné energie v buňkách vazivových tkání (fibroblast), které produkují látky kolagen a elastin.
Mimo to se postupně s věkem tělesná kapacita pro produkci potřebných živin pro buňky vazivových
tkání také snižuje.
Důsledkem je snižení produkce kolagenu a elastinu, která zapříčiňuje tvorbu vrásek a celkově pak pokožka působí nestejnoměrně uvolněným dojmem.
Mírné červené světlo vhodně zvolené vlnové délky z lamp Cosmedico Collagen Pro Beauty stimuluje pokožku pro zahájení produkce kolagenu (napínání pokožky).
Tato foto bio stimulace má viditelný vyhlazovací efekt na vrásky a aktivuje metabolismus pokožky.
Výsledkem je vyhlazená a napnutá pokožka s výrazně redukovanými vráskami, svěží , zjemněný a nádherný zářící vzhled.


Použití :
 Pro viditelný efekt proti stárnutí je doporučeno ošetření v pravidelných intervalech 4 – 12 týdnů. Nicméně frekvence a délka ošetření vždy částečně závisí na individuálních potřebách každého zákazníka. Použití krémů s obsahem kyseliny hyaluronové mohou v kombinaci s ošetřením výrazně podporovat efekt proti stárnutí. Během ošetření je nutné chránit oči. Ochranné brýle však nejsou třeba. Kolagenová terapie pomocí Cosmedico Collagen Pro Beauty nepoužívá laser. Viditelné červené světlo je teplé, ne horké a aktivuje přirozený proces foto bio stimulace.
Během ošetření nedochází k žádné újmě. Pomocí červeného světla lze naprosto bezpečně ošetřovat všechny typy pokožky libovolného stáří u mužů i žen.

Zpět