Otázky a odpovědi

Co je Colagenová terapie?


Omlazovací efekt pomocí cosmedico Collagen Pro Beauty efekt stárnutí pokožky přichází s věkem postupně se dvěma hlavními faktory: obejvuje se stárnutí pokožky, zpomaluje se metabolismus v pokožce.Toto vede k poklesu buněčné energie v buňkách vazivových tkání (fibroblast), které produkují látky kolagen a elastin.
Mimo to se postupně s věkem tělesná kapacita pro produkci potřebných živin pro buňky vazivových
tkání také snižuje.
Důsledkem je snižení produkce kolagenu a elastinu, která zapříčiňuje tvorbu vrásek a celkově pak pokožka působí nestejnoměrně uvolněným dojmem.
Mírné červené světlo vhodně zvolené vlnové délky z lamp Cosmedico Collagen Pro Beauty stimuluje pokožku pro zahájení produkce kolagenu (napínání pokožky).
Tato foto bio stimulace má viditelný vyhlazovací efekt na vrásky a aktivuje metabolismus pokožky.
Výsledkem je vyhlazená a napnutá pokožka s výrazně redukovanými vráskami, svěží , zjemněný a nádherný zářící vzhled.

 

před :                                                                                     

po :


Použití :
 Pro viditelný efekt proti stárnutí je doporučeno ošetření v pravidelných intervalech 4 – 12 týdnů. Nicméně frekvence a délka ošetření vždy částečně závisí na individuálních potřebách každého zákazníka. Použití krémů s obsahem kyseliny hyaluronové mohou v kombinaci s ošetřením výrazně podporovat efekt proti stárnutí. Během ošetření je nutné chránit oči. Ochranné brýle však nejsou třeba. Kolagenová terapie pomocí Cosmedico Collagen Pro Beauty nepoužívá laser. Viditelné červené světlo je teplé, ne horké a aktivuje přirozený proces foto bio stimulace.
Během ošetření nedochází k žádné újmě. Pomocí červeného světla lze naprosto bezpečně ošetřovat všechny typy pokožky libovolného stáří u mužů i žen.

 

www.prozeny.cz/clanek/starnuti-zastavi-kolagenova-solaria-23574

 

Vacu shape : Co nezapomenout vzít na proceduru?

1)      Volný nepřiléhavý oděv – tepláky,šortky ,tričko delší pod pás
2)      Sportovní obuv na chůzi nebo na běh ,pevná obuv ,cvičky
3)      Pití  se sportovním uzávěrem ( neperlivou vodu )
4)      Ručník
 

        Objednávka a více informací – 608 97 44 45
                                                    353 229 169
                                                  

Je opalování v turbosoláriu bezpečné?

Je, ale musí se dodržovat určitá pravidla. Naše solária splňují přísnou normu EU.

Pravidla opalování v soláriu

 • Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.
   
 • Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.
   
 • Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která posiluje účinky opalování a současně vhodně pečuje o Vaši pokožku.
   
 • Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně nechrání a může později dojít k poškození sítnice oka.
   
 • Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.
   
 • Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.
   
 • Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.
   
 • Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte proto prosím doporučení zkušeného personálu.
   
 • Pokud jste nachlazení nebo užíváte antibiotika či jiné léky, přerušte návštěvy solária. Při dlouhodobém užívání léků se poraďte se svým lékařem.
   
 • Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení), informujte otom personál provozovny. S další návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.
   
 • Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti ukončete opalování tlačítkem STOP, opusťte kabinu solária a informujte personál.

Chcete vědět něco více o VACUSHAPE ?

 

Pokud stále ještě váháte a neznáte někoho v okolí kdo již Vacu Shape vyzkoušel, podívejte se na nezávislé diskuzní stránky o tomto stroji. Spousty lidí po celé ČR jsou s výsledky nadmíru spokojeni.

 

 

 

 

Pravidla pro objednání, rušení rezervace, platnost permanentek

 

1)      Zrušení nebo přeobjednání je možné telefonicky nebo sms a to minimálně do konce pracovní doby předchozího dne. (V sobotu jen sms). Jinak vám procedura propadá!!!

2)      Při pozdním příchodu může být procedura zkrácena nebo propadá.

3)      Při náhlé nemoci a včasném nezrušení, procedura též propadá (pokud donesete potvrzení od lékaře, budete přeobjednáni.)

4)      Peníze za permanentku se při nedochození všech procedur nevracejí.Je možné převést permanentku na jinou osobu - pouze ze zdravotních důvodů potvrzených lékařem.

5)      Všechny permanentky, kromě solaria, pokud není uvedeno jinak, musí být vybrány do 6 měsíců od zakoupení, poté propadají.

6)      Při těhotenství nebo dlouhodobější nemoci je možné permanentku přerušit ( potvrzení od lékaře) a poté zbytek dochodit.

                     Tyto restrikce jsme museli zavést, kvůli stálé nedochvilnosti a výmluv některých cvičících. Děkujeme za pochopení.

 

Platí pro všechny nabízené služby.