FAQ


Co je Colagenová terapie?

Omlazovací efekt pomocí cosmedico Collagen Pro Beauty efekt stárnutí pokožky přichází s věkem postupně se dvěma hlavními faktory: obejvuje se stárnutí pokožky, zpomaluje se metabolismus v pokožce.Toto vede k poklesu buněčné energie v buňkách vazivových tkání (fibroblast), které produkují látky kolagen a elastin.
Mimo to se postupně s věkem tělesná kapacita pro produkci potřebných živin pro buňky vazivových
tkání také snižuje.
Důsledkem je snižení produkce kolagenu a elastinu, která zapříčiňuje tvorbu vrásek a celkově pak pokožka působí nestejnoměrně uvolněným dojmem.
Mírné červené světlo vhodně zvolené vlnové délky z lamp Cosmedico Collagen Pro Beauty stimuluje pokožku pro zahájení produkce kolagenu (napínání pokožky).
Tato foto bio stimulace má viditelný vyhlazovací efekt na vrásky a aktivuje metabolismus pokožky.
Výsledkem je vyhlazená a napnutá pokožka s výrazně redukovanými vráskami, svěží , zjemněný a nádherný zářící vzhled.


Vacu shape : Co nezapomenout vzít na proceduru? 

1) Volný nepřiléhavý oděv - tepláky,šortky ,tričko delší pod pás
2) Sportovní obuv na chůzi nebo na běh ,pevná obuv ,cvičky
3) Pití se sportovním uzávěrem ( neperlivou vodu )
4) Ručník


Je opalování v turbosoláriu bezpečné?

Je, ale musí se dodržovat určitá pravidla. Naše solária splňují přísnou normu EU.

Pravidla opalování v soláriu

 • Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.
 • Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.
 • Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která posiluje účinky opalování a současně vhodně pečuje o Vaši pokožku.
 • Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně nechrání a může později dojít k poškození sítnice oka.
 • Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.
 • Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.
 • Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.
 • Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte proto prosím doporučení zkušeného personálu.
 • Pokud jste nachlazení nebo užíváte antibiotika či jiné léky, přerušte návštěvy solária. Při dlouhodobém užívání léků se poraďte se svým lékařem.
 • Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení), informujte otom personál provozovny. S další návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.
 • Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti ukončete opalování tlačítkem STOP, opusťte kabinu solária a informujte personál.

Chcete vědět něco více o VACUSHAPE ? 

Pokud stále ještě váháte a neznáte někoho v okolí kdo již Vacu Shape vyzkoušel, podívejte se na nezávislé diskuzní stránky o tomto stroji. Spousty lidí po celé ČR jsou s výsledky nadmíru spokojeni.


Pravidla pro objednání, rušení rezervace, platnost permanentek

1) Zrušení nebo přeobjednání je možné telefonicky nebo sms a to minimálně do konce pracovní doby předchozího dne. Při oakovaném nedostavení se bez včasné omluvy procedura propadá!!!

2) Při pozdním příchodu může být procedura zkrácena nebo propadá.

3) Při náhlé nemoci a včasném nezrušení, procedura též propadá (pokud donesete potvrzení od lékaře, budete přeobjednáni.)

4) Peníze za permanentku se při nedochození všech procedur nevracejí. Je možné převést permanentku na jinou osobu - pouze ze zdravotních důvodů potvrzených lékařem.

5) Permanentky na solarium mají platnost 1 rok. Na všechny ostatní služby je platnost permanentek 6 měsíců od zakoupení.

6) Při těhotenství, nebo dlouhodobější nemoci bránící využití služby je možné permanentku přerušit ( potvrzení od lékaře) a poté zbytek dochodit.

Platí pro všechny nabízené služby.


Zásady ochrany osobních údajů - GDPR

Níže uvedené zásady ochrany osobních údajů se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen "nařízení").

Subjekt: fyzická osoba, jejíž osobní údaje jsou předmětem zpracování.

Správce: fyzická nebo právnická osoba, která shromažďuje, zpracovává, archivuje a likviduje osobní data subjektu v souladu s výše uvedeným nařízením a dalšími zákonnými normami ČR.

1. Správcem osobních údajů je Jiří Košťál, JK Studio,U Koupaliště 18,365 05, Karlovy VaryIČ 75870983.

2. Kontaktní údaje: Závodu míru 125/117, Karlovy Vary, 36017, telefon: 608974445

3. Správce zpracovává osobní údaje subjektů k účelům naplnění smlouvy mezi správcem a subjektem osobních údajů, dále podle zákonných norem ČR a pro naplnění oprávněných zájmů správce. Těmito osobními údaji jsou: jméno a příjmení, telefonní číslo, emailová adresa (v případě potřeby doplnit další, např. platební údaje, zdravotní stav, podpis apod.). Jiné osobní údaje subjektu správce nezpracovává.

4. Správce zpracovává osobní údaje pouze po dobu nezbytnou pro plnění smluvního vztahu, pro ochranu oprávněných zájmů subjektu a po dobu, kterou mu ukládají zákonné normy. Po uplynutí výše uvedených důvodů je správce povinnen osobní údaje subjektu vymazat.

5. V rámci plnění svých zákonných povinností neposkytuje správce osobní údaje subjektů dalším zpracovatelům. V souladu s článkem 32 nařízení přijal správce osobních údajů přiměřená technická a organizační opatření pro zabezpečení osobních údajů zákazníků. Veškeré elektronické zpracování osobních údajů probíhá na zabezpečeném technickém zařízení.

6. Osobní údaje správce používá pouze v míře nezbytné pro plnění úkolů.

7. Subjekt údajů má právo požadovat od správce informaci o nakládání se svými osobními údaji. Dále má právo požádat o opravu svých osobních údajů nebo jejich výmazání správcem, pokud toto není v rozporu se zákonnými normami či oprávněným zájmem správce.

8. Subjekt má právo požadovat po správci vysvětlení, pokud má podezření, že zpracováním osobních údajů správcem došlo k narušení jeho soukromého nebo osobního života. Stejně tak má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Subjekt má také právo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě podezření, že správce porušuje ustanovení nařízení.