Solárium / Collarium

Nejlevnější v kraji

Přijďte se k nám opálit a vyzkoušet solária ULTRASUN, HAPRO s nejvýkonnějšími trubicemi, které splňují normu EU. Máme vertikální a horizontální stroje. Vše v příjemném prostředí s pravidelnou výměnou trubic.

Na solarium/collarium můžete přijít kdykoliv v pracovní době bez objednání.

"KDE SLUNCE NESVÍTÍ , CHODÍ LÉKAŘ"

Slunce hraje nezastupitelnou roli při produkci vitamínu D v našem organismu. Potřebují ho naše svaly, mozek, cévní a imunitní systém, kosti i nervy. Jeho nedostatek v těle může za velkou část zdravotních potíží. V našich zeměpisných šířkách, jeho bohužel převážnou část roku nedostatek. Lze ho ale spolehlivě nahradit  opalováním v solariu.To je důvod proč jsou solária nejideálnější náhradou přírodního slunce pro tvorbu vit. D. UVB záření z přírodního slunce získáváme od května do září v době od 11-14 hodin. Nebo formou nízkotlakých solárií , kdy si vzpomenete.

Rizika vzniklá nedostatkem UV záření, respektive vitamínu D:
Až 30-ti násobně se zvyšuje riziko vzniku rakoviny např. rakovina prsu, plic, prostaty, ledvin, střev, slinivky břišní atd. Zvyšují se rizika onemocnění srdce ( infarkty....), plic, kůže, mozku apod. Nedostatek vitamínu D je velkým předpokladem pro onemocnění cukrovkou, obezitou, revmatismem, schizofrenii, multiplex sklerózou, depresí, ochablostí svalů, psychické a autoimunitní onemocnění, virová onemocnění ( chřipka, .....), vysoký tlak, rachitidy, osteoporózy a mnoho dalších civilizačních nemocí. Dále dochází při nedostatku vitamínu D až 25% navýšení patologických zlomenin.Nabízíme 2x horizontální (ležení) a 1x vertikální (stání) solarium.

COLLARIUM kombinované solarium/collarium.

Obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, hloubková regenerace a hydratace kůže, zúžení pórů a rozjasnění pleti, hladší a jemnější povrch kůže, vypnutější a pružnější pleť, redukce vrásek, pigmentových skvrn a strií.Pro zmírnění vrásek a k celkové hloubkové regeneraci se doporučuje 20–30 návštěv po dobu 8 – 12 týdnů. Pro udržení dosaženého stavu jsou ideální 2-4 návštěvy měsíčně.
V našem collariu se zároveň i opálíte.

Cena vstupu na collarium je u nás stejná jako na klasické solarium.

Permanentky na solarium jsou přenosné a platí 1 rok.

Délka opalování lze u nás nastavit od 1. minuty  do 25. minuty a to po jedné minutě. Např. 3,4,5,6...25 minut.