VacuShape

Podtlakový pohybový systém

Přečtěte si více o naší novince na odbourávání přebytečných tuků a odstraňování celulitidy a rovnou ji k nám přijďte vyzkoušet, uvidíte, že s výsledky budete spokojeni.

Využijte naší kardio zónu. Bez rozcvičení, nebo předehřátí např. v soláriu spalujete ve Vacushape od 6.- 8. minuty (V normální atmosféře 20.- 30 minuty). Rozcvičené tělo spaluje hned od první minuty. Využijte tedy celý čas a spalování bude efektivnější. Pro cvičící s permanentkou na Vacushape, nebo vibrační plošinu vstup před procedurou ZDARMA!!!

Správným rozcvičením na kardio strojích zvyšujete účinnost o 20 - 30 %.

Permanentku na Vacushape můžete využít i na Trislim.

VacuShape - Podtlakový pohybový systém

Cílené spalování tuků na problémových partiích - boky, břicho, hýždě, stehna.

VacuShape kombinuje působení podtlaku a chůze na pásu.

Znáte člověka, který...

- Se po celé týdny zdravě stravuje

- Tvrdě a disciplinovaně cvičí

- Dodržuje instrukce trenéra

- A dokonce ještě drží dietu

A vidíte, že se v jeho těl něco děje. Kila ubývají, ale bohužel opět na nesprávných místech.

U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, hýždích a stehnech. Tento depotní tuk tělo velmi špatně prokrvuje. Jestliže žena nyní trénuje v aerobní oblasti, např. aerobic, šlapadla, běhání, zvyšuje se objem krve v silně pracujících svalech hýždí a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkán krví.

Toto může každý zjistit sám. Když žena např. zrovna přijde z aerobicu a položí si ruku na stehno, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než např. záda. Protože ale tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroje energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadno využitelné, hlavně na prsou, protože prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání.

Výsledkem je, že žena sportuje, aby si upravila svou postavu, hubne především ale na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává.