Pravidla - Velká soutěž o 

Solárium zdarma na říjen + listopad + prosinec

Účastník soutěže: 

účastníkem soutěže je každý, kdo si v době od 1.2. do 31.9. u nás zakoupí minimálně jednu permanentku, libovolné služby v minimální hodnotě 1000,- Kč.

Platnost soutěže:

soutěž probíhá od 1.2. do 31.9. Vítěz bude vyhlášen na facebookových stránkách a získá hlavní cenu. V případě vyhlášení druhého a třetího místa, budou ceny za tato umístění řešeny individuálně, na míru dle výherce.

Hlavní cena:

solárium zdarma v průběhu měsíců říjen, listopad a prosinec roku 2023.  Aneb možnost navštívit solárium až 3x týdně kdykoli v průběhu těchto měsíců. (nepřenosná permanentka na jméno)

Vítěz:

vítěz bude vyhlášen 1.10.2023 na našem Fb. Vítězem se stane ten účastník soutěže, který v jejím průběhu nasbírá nejvíce bodů v jednom měsíci. 

Bodování v soutěži:

účastník soutěže získá 3 body za každého nového návštěvníka JK Studia, kterého osobně přivede a který si u nás zakoupí permanentku, libovolné služby v hodnotě min. 1000,- Kč. (za nového návštěvníka se považuje ta osoba, která v našem studiu doposud nebyla nebo byla max. 1x).

účastník soutěže získá 1 bod za každého návštěvníka, kterého osobně přivede, který si u nás zakoupí permanentku, libovolné služby v hodnotě min. 2000,- Kč (nemusí být nový).

Pravidla soutěže:

v případě nároku na získání bodů je potřeba upozornit obsluhu studia předem. 

sledujte náš Fb a min. 2x měsíčně sdílejte některý z našich příspěvků.

do soutěže se může zapojit kdokoli, kdykoli v průběhu soutěže.

minimální počet bodů pro získání jakékoli výhry v této soutěži je 7. 

za každého přivedeného návštěvníka lze body získat jen jedenkrát.

průběžné pozice a množství získaných bodů soutěžících v soutěži nebudou zveřejňovány.

každý účastník soutěže, který získá více než 19 bude odměněn.

Doporučení, jak vyhrát:

na nic nečekejte, přiveďte k nám své přátele, kamarády, známé nebo rodinu a začněte s tím co nejdříve. Nejen, že v zimě budete vypadat skvěle, ale uděláte i něco pro zdraví, krásu a relax lidem ve vašem okolí.